Severní Amerika

HLAVNÍ KONTAKTNÍ ÚDAJE

TELEFON

BEZPLATNÁ LINKA

Fax

E-MAILOVÁ ADRESA

815-636-9900

888-436-6446

815-636-9737 (fax)

info@hennig.ame.com

KONTAKTY PODLE PRODUKTOVÝCH SKUPIN

PRODUKT

KONTAKT

TELEFON

E-MAILOVÁ ADRESA

  • Dopravníky třísek
  • Filtrace
  • Nádrže na řeznou kapalinu

Andrea Andrew

815-316-5126
815-636-1988 (fax)

andrea@hennig.ame.com

Don Kahler

815-316-5139
815-636-1988 (fax)

donkahler@hennig.ame.com

  • Ocelové kryty drah (nové)
  • Teleskopické pružiny

Jeff Martindale

815-316-5141
815-636-9737 (fax)

jeffm@hennig.ame.com

Greg Hobbs

815-985-2584
815-636-9737 (fax)

greg@ame.com

  • Ocelové kryty drah
    (servis a opravy)

Heide Goellner

815-316-5152
815-636-9737 (fax)

heide@hennig.ame.com

Steve Scantlin

815-316-5124
815-636-9737 (fax)

steves@hennig.ame.com

  • Krycí měchy
  • Roletové kryty a článkové zástěny
  • Modulární štíty pro ochranu obsluhy
  • Pochozí kryty jam
  • Stírací systémy
  • Skládací střešní kryty
  • Ochranné měchy pro zvedací stoly

Susan Block

815-316-5122
815-636-1988 (fax)

susan@hennig.ame.com

Brock Shattuck

815-316-5129
815-636-1988 (fax)

brock@hennig.ame.com

  • Kryty strojů
  • Plošiny
  • Oplocení
  • Zábradlí
  • Speciální výroba

Mandi Collins

815-316-5153
815-636-9737 (fax)

mandi@hennig.ame.com

Ken Davis

815-316-5221
815-636-9737 (fax)

ken@hennig.ame.com

REGIONÁLNÍ KONTAKTY PRO PRODEJ PRODUKTŮ HENNIG

USA

Responsive image

Velká jezera

Volné regiony Phone: +1.888.436.6446 Vyžádejte si nabídku V současné době se snažíme vyplnit pozice pro regiony Great Lakes. Kariéra

Jihovýchodní

Volné regiony Phone: +1.888.436.6446 Vyžádejte si nabídku V současné době se snažíme vyplnit pozice pro regiony Jihovýchodní. Kariéra

Východ, Středozápad, Roviny

Cameron Schubert Phone: +1.815.713.8062 LinkedIn

Západní pobřeží, Skalnaté hory

Bill Bowen, Sr. Phone: +1.909.420.5796 LinkedIn

Ohio Údolí

Jim Gabel Phone: +1.815.312.8957 LinkedIn

Texas, Plains

Steve Golonka Phone: +1.469.849.9274 LinkedIn

Severovýchod

Volné regiony Phone: +1.888.436.6446 Vyžádejte si nabídku V současné době se snažíme vyplnit pozice pro regiony Northeast. Kariéra

Bob Newman

422 Tennyson Drive
Oakville, ON, Canada L6L3Z1

Tel: +1 519-212-0990
Fax: +1 905-825-9894

bobn@hennig.ame.com

UMÍSTĚNÍ SPOLEČNOST KONTAKT

Mexico City, Mexiko

Gaden, S.A. de C.V.

Calle Silca NO. 4
Col. Vista Hermosa
C.P. 54080
Tlanepantla de Baz, Estado de Mexico
Mexico

Tel: (55) 53-18-41-46
Fax: (55) 53-19-32-83

ventas@grupogaden.com

http://www.grupogaden.com/

Saltillo, Mexiko

Hennig / Gaden, S.A. de C.V.

Calle Primera No. 1037
Col. Ministro Nazario Ortiz Garza
C.P. 25100
Saltillo, Coahuila, Mexico

Tel: (844) 180-0294
Fax: (844) 180-0295

ventas@grupogaden.com

http://www.grupogaden.com/

Torreon, Mexiko

Gaden-Torreon, Coahuila

Calzada Abastos No. 235
Col. Santa María
C.P. 27020

Tel: (01 871) 268-2449
Fax: (01 871) 268-2449

ventas@grupogaden.com

POŽÁDAT O NABÍDKU